هم اکنون با ما تماس بگیرید: 800-36652700-025

زنگ شادی 1 (تفاوت و تشابه)

زنگ شادی 1 (تفاوت و تشابه)

جزییات بیشتر

جدید

این محصول در انبار موجود نیست
20,000 ریال

اطلاعات بیشتر

مجموعه‌اي كه در اختيار داريد شامل فعاليت‌هايي است كه كودك شما با انجام آن مي‌تواند مهارت‌هاي خود را در بسياري از زمينه‌ها تقويت نمايد. با تحقيقات علمي به عمل آمده ذهن شكوفا حاصل تعامل مغز با پديده‌هاي محيطي مي‌باشد و اكثر اين تمرينات به نوعي مي‌توانند مغز را با اين‏گونه پديده‌ها درگير كند و كمك شاياني به يادگيري كودكان نمايد. همان‏طور كه مي‌دانيم درصد بالايي از يادگيري در كودك از طريق ديداري در سنين پيش‌دبستاني به‏وجود مي‌آيد و تأخير در رشد ادراك ديداري موجب به‏وجود آمدن بعضي اختلالات شناختي و يادگيري مي‌شود. براي جبران و تقويت رفتارهاي ادراك بينايي و ادراك حركتي كه در كودك به‏موقع شكل نگرفته‌اند بايد فعاليت‌هايي را تدارك ديد كه تأخير در مراحل رشد را جبران نمايد. هر يك از فعاليت‌هاي اين مجموعه اهداف مشخصي را دربر مي‌گيرند از جمله:

تقويت و رشد تمركز و توجه-هماهنگي حركتي و ديداري (هماهنگي چشم و دست)-تشخيص شكل از زمينه-درك فضايي (ارتباطات فضايي)-پايداري و ثبات شكل-تقويت قدرت تجسم اشكال-شكل‌شناسي-طرز قرار گرفتن شكل در فضا-توجه و دقت به جزئیات-ارتباط جزء به كل-تقويت ادراك ديداري-پيدا كردن راه حل مسئله-تقويت تصوير ذهني و تشخيص فاصله‌ها-پرورش و افزايش دقت-الگوي تصويري-توالي ديداري-رشد حافظه‌ي تصويري

در ضمن لازم به ذكر است كه تمام تمرين‌هاي اين مجموعه علاوه بر اين كه هدف خاصي را دنبال مي‌كند، برايافزايش ميزان دقت و تمركز و توجه نيز بسيار حائز اهميت است.

ناشر:   ذکر

نویسنده :   فهیمه سیدناصری

تعداد صفحات:  24

قطع:  رحلی