هم اکنون با ما تماس بگیرید: 800-36652700-025

کمک آموزشی 

184 محصول وجود دارد

کمک آموزشی

کمک آموزشی

در صفحه
 • موجود است
  معمای انگشتی اشکال ، شکل های گوناگون و نحوه ترکیب و یا جدا سازی اشکال را به کودکان آموزش می دهد که باید برای هر سوال یک جواب مناسب پیدا کرد و انگشت اشاره  را در یکی از سوراخ ها قرار داد و در پشت صفحه جواب قرار دارد.
 • موجود است
   معمای انگشتی رنگ ها و ترکیبات آنها را که آموزششان برای هر کودکی ضروری و واجب است به شکلی جالب و جذاب به کودکان آموزش می دهد که باید برای هر سوال یک جواب مناسب پیدا کرد و انگشت اشاره  را در یکی از سوراخ ها قرار داد و در پشت صفحه جواب قرار دارد.
 • موجود است
  در معمای انگشتی اعداد کودکان با مفهوم واقعی عدد آشنا شده و شکل آنها را آموزش می بینند که باید برای هر سوال یک جواب مناسب پیدا کرد و انگشت اشاره  را در یکی از سوراخ ها قرار داد و در پشت صفحه جواب قرار دارد.
 • موجود است
  در معمای انگشتی رابطه ها کودک باید رابطه صحیح و درست بین اجسام و یا جانوران مختلف را پیدا کند و که باید برای هر سوال یک جواب مناسب پیدا کرد و انگشت اشاره  را در یکی از سوراخ ها قرار داد و در پشت صفحه جواب قرار دارد.
 • موجود است
  این کتاب در مورد خرس مهربانی است که به سفر می رود و در این سفر با مشکلات مختلف روبرو می شود . کودک شما باید با توجه به شرایط و امکانات موجود به خرس کمک کند و برای هر سوال یک جواب مناسب پیدا کرد و انگشت اشاره  را در یکی از سوراخ ها قرار داد و در پشت صفحه جواب قرار دارد.
 • موجود است
  شامل 5 رنگ خمیر 22 گرمی ارائه شده در بسته بندی مناسب و زیبا از ویژگیهای قابل توجه این نوع خمیر ها (خمیر بازی آریا) این است که حتی در محیط باز، خشک نمی شود! دارای ابزار شکل سازی و بازی با خمیر شامل : چاقوی شکل سازی و بازی با خمیر، 2 عدد قالب، غلتک و سفره دارای پروانه بهداشتی ساخت، استاندارد ایران و استاندارد اروپا این کالا برای کودکان زیر 3 سال مناسب نمی باشد
 • موجود است
  درک مفهوم الگو و الگوسازی، تقارن و... از جمله مفاهیم پایه ریاضی است که در کتاب‌های جدید دوره دبستان نیز بر آن تأکید شده است. الگو ساز وسیله‌ای آموزشی برای یادگیری این مفاهیم است که در قالب یک کتابچه مغناطیسی شطرنجی و قطعات آهنربایی ارائه شده است.با این وسیله می‌توان تمرین‌های مختلف الگوسازی را انجام داد. بعلاوه کودکان می توانند با استفاده از آن الگوهای...
 • موجود است
  گل‌هاى دو پر، گل‌هاى سه پر، گل‌هاى چند پر، بيضى تپنده، بيضى چرخنده... همه و همه شكل‌هايى است كه شما مى‌توانيد با ساختن اين دستگاه ساده، روى ديوار اتاقتان تشكيل دهيد. با كمك اين كيت مى‌توانيد با تركيب حركت‌هايى بسيار ساده به نتايج بديع و زيبايى برسيد. آزمايش‌هاى جذابى كه نشان مى‌دهد چگونه تغييرات كوچك در حركت‌هاى ساده به نتايج زيبا و پيچيده منجر مى‌شود.
 • موجود است
  گروه سنی: 7 تا 10 سال مهارت ها : ریاضیات و آموزش اعداد، مهارت های ظریف، کمک آموزشی مقطع تحصیلی : پیش از دبستان تا اول دبستان جنس محصول: فوم، مقوا، مغناطیس
 • موجود است
  هدف اصلی بن بن بن مقدماتی  این است که کودک را برای استفاده از بن بن بن ۱ و خواندن ۷۲ کلمه فارسی آماده نماید.کودک می بایست با تصاویر فلش کارت های این محصول آشنا شده و بتواند آنها را یکی یکی شناسایی کند.البته مشاهده خواهید نمود که کودک خودش همزمان به غیر از تصاویر،با تعدادی از کلمات هم آشنا خواهد شد و گاهی اگر روی تصاویر را بپوشانید هم قادر خواهد بود که...
 • موجود است
  با استفاده از مجموعه‌ی تراشه‌های الماس می‌توان مهارت خواندن را بر اساس روش گلن دومان به کودکان در سن بسیار پایین آموزش داد. این پکیج شامل تمامی مراحل مجموعه‌ی آموزشی تراشه‌های الماس از مرحله‌ی ۱ تا مرحله‌ی ۴ است. علاوه بر دی‌وی‌دی تصویری که حاوی تلفظ تمامی کلمات و جملات مراحل چهارگانه و همچنین فیلم‌های موزیکال شاد و جذاب از منابع معتبر به زبان انگلیسی است.
نمایش 25 - 36 از 184 آیتم